Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Karetní totalita před branami: Peníze na našem účtu nejsou naše. Plastová karta jako symbol konce občanských svobod. Řecko je první na řadě. Tajemná naděje mimo dosah tyranů

Karetní totalita před branami: Peníze na našem účtu nejsou naše. Plastová karta jako symbol konce občanských svobod. Řecko je první na řadě. Tajemná naděje mimo dosah tyranů

dává do širších souvislostí otázku řecké dluhové krize a vysvětluje, že se nás týká mnohem víc, než tušíme, protože souvisí se stále sílícím tlakem na odstranění hotových peněz - posledního předstupně před naším úplným zotročením

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Kdo se směje naposledy, směje se nejlíp  (Ivan Ducar)
29.05.15 23:44
Pane Semíne, parádní článek. A jakože mám rád ty zjednodušené představy, které by pochopily i děti, teď zkusím jednu historku já.

Fiktivně, tzn. dejme tomu – existuje chlapík, pro kterého provádím práci načerno a platí mě na ruku bez vědomí Andreje Babiše. Ten chlapík vystaví VISA kartu na své jméno, na kterou převede po každé mojí brigádě nějakých 400,- CZK. Tu kartu mi „zapůjčí“ (včetně PIN) a já půjdu, nakoupím kuře, chleba a pivo a sním to a vypiju. Když přijde nervózní Rothschild a zeptá se chlapíka, co je to za nákupy, on odpoví, že osobně nakupoval v PENNY. Pokud Rothschild, pan chytrý!, nasadí na chlapíka fízla z Mossadu (nebo Slonkovou nebo nějakého místního venkovského práskače, kterých je neúrekom) a ten zjistí, že jsem nakupoval já, chlapík prohlásí – ano, nakupoval v PENNY pro mě, je to můj kamarád, shodou okolností nákup i sežral (já ho tedy ale potrestám!, všiváka jednoho, takhle mě okrádat!), nicméně on jen vypomáhá pro svoji zábavu v mojí domácnosti, víte?, pane Rothschild :D

A teď si stejný mechanizmus, pane Semíne, převeďte na firmy (neřkuli nadnárodní korporace), které si vymění platební karty bez vědomí kohokoliv (obecně dispoziční práva ke speciálním účtům), vystaveným na původního klienta, který má něco zaplatit a budou díky „laskavosti“ svého primárního klienta provádět platby třetím stranám vlastních klientů do výše původní pohledávky (něco jako barter), řádově třeba ve statisících nebo i milionech. Rothschild a jeho fízlové budou čmuchat a zeptají se – co je to za platby, chlapíku? No, my máme společný byznys, máme dohodu, odvětí chlapík, víte?, pane jarmulko, my se máme rádi a do toho Vám nic není. Anebo chcete se taky zapojit? (Dušený smích, jarmulka rudne.)

PS: Na ty kecy o ochraně před terorismem z vysoka kašlu, to jsou jen blufy.

Co vyřeší zavádění bezhotovostní platby na fízlování občanů, firem, korporací? NIC. NOTHING. Jedná se pouze o nesmyslné konstrukce rádoby moudrých a zbytečně vzdělaných teoretiků „ekonomů“, jako je hero Sedláček, kteří neznají základní mapu reality, protože nikdy ve skutečnosti nepodnikali, neživili se jinak než jako mluvkové na pražských seminářích, nebo hochštapleři v amerických židovských bankách, jako je Vladimír Dlouhý, a nemají tušení, která bije. Na každý nový zákon, na každou novou restrikci při omezování osobní svobody existuje PROTITAH, protitah jako PROTIPROUD.

Nakonec Rothschildovi nezbude skutečně nic jiného, než ono pověstné červené tlačítko, aby konečně dotáhnul k životu tu svoji milovanou sionistickou NWO fantasmagorii. A konečně dostane fatálním způsobem přes držku (víme, kdo se o to postará), nukleárním způsobem, který si on i jeho soukmenovci z USA (potažmo z Bruselu) zaslouží jako Boží trest. Nebude to vůbec dobré řešení. Pro nikoho. Ale druhý den znovu vysvitne slunce nad sem tam světélkující americkou, a bohužel i evropskou krajinou, naší domovinou. Vysvitne nad hroby i nad lidmi, kteří přežijí. Ve městech a na venkově budou fungovat drobné koloniály, kde si koupíte za zlatem podloženou měnu chleba a mlíko od farmářů a různou veteš pro denní spotřebu… a mimojiné bude on-line i jeden český publicistický server, ovšem v BRICS datové síti :) A ten pán, co ho zakládal, se bude smát a prskat irskou whisky, až mu budou žebra praskat… pokud mu tedy na hurónský smích zbudou síly. Já myslím, že zbudou, že se na ten soudný den těší jako malé dítě, i kdyby ho to řehtání mělo stát život (stejně jako jistého „Václava Dandu“).

PS: Jinak – označit Lenku Zlámalovou za relativně nezávisle uvažující publicistku – Vy jste tedy skutečně gentleman, pane Semíne, zřejmě holdujete jako publicista eufemismům. Tuhle mimořádně vzdělanou a mimořádně podlou kolaborantskou krysu v Schapirově žoldu (rozuměj Echo24), bych na základě pozorování a rozboru jejích článků zařadil mezi totální genderovou svoloč s ekonomickým vysokoškolským vzděláním, podobně jako jejího „ideového šamstra“ Lukáše Kovandu z Roklen. No, někdy příště a více k věci, bude-li příležitost (a nepříjde-li šikana a teror). Já sleduji jejich aktivity podrobně, zřejmě narozdíl od Vás, a jsem přesvědčen, že uznáváte diskuzi.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky