Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Řízený pád newyorské burzy: Historie? Ne, současnost. Rothschild: „Dejte mi moc nad penězi a nezajímá mě, kdo tvoří zákony.“ Bez hotovosti? Vysvobodí nás katastrofa, nebo čin?

Řízený pád newyorské burzy: Historie? Ne, současnost. Rothschild: „Dejte mi moc nad penězi a nezajímá mě, kdo tvoří zákony.“ Bez hotovosti? Vysvobodí nás katastrofa, nebo čin?

se u příležitosti jednoho temného výročí zamýšlí nad tím, jaké prostředky mohou dnes globální banksteři použít, aby nás definitivně připravili o majetky a zbytky svobod - a zda je z této "vlídné pasti" cesta ven

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Proč bychom se to měli zatím jen dohadovat…  (Ivan Ducar)
24.10.15 16:52
„Nedávným rozhodnutím americké centrální banky úrokové sazby nezvýšit však byl vyslán signál, že se obří majetkový transfer prozatím odkládá. Proč, to se můžeme zatím jen dohadovat.“
............................................

Já bych připustil i jedno zcela jednoduché vysvětlení celé tirády okolo řízeného krachu newyorské burzy, zejména když si uvědomíme s jakými lidmi máme na americké straně co do činění. Pokud by americký lichvář rozpoutal finanční krizi globálního rozsahu příliš brzy, bude s ratifikací Transatlantického obchodního a investičního partnerství (TTIP) amen. Výrobci amerického braku a jejich evropští, ale také američtí zákazníci budou na mizině. Ani Frau Merkel nebude mít na zmutovanou kukuřici pro imigranty. V tom však pointa nevězí…

Ilumináti z Bilderbergu se pokusí synchronizovat obě současné základní hrozby – podpis TTIP a pád NY burzy. Až budou obě tyto události unisono viset zejména nad Evropany jako damoklův meč, dostaneme na výběr – podepsat, anebo další vleklá, desetiletá ekonomická krize.

Sobotka bude mít argument, proč podepsal. Bruselský establishment je do tohoto scénáře pravděpodobně již zasvěcen a souhlasím s Vámi, pane Semíne, že od Zlámalové nebo Kovandy se takového pohledu nikdy nedočkáte.

Měl bych ještě jedno drsné post scriptum, ale to si nechám na jindy, bylo by to za hranou a třeba to bude už naposledy.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky