Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Neschopné elity EU tváří v tvář muslimskému teroru. Obhajoval by Churchill nacisty? Kdo zavelí? "Semknout se" kolem architektů rozvratu Evropy? Pošleme je k čertu!

Neschopné elity EU tváří v tvář muslimskému teroru. Obhajoval by Churchill nacisty? Kdo zavelí?

komentuje zločinnou neschopnost (pokud ne něco mnohem horšího) současných evropských politiků, kteří nás vědomě ženou pod muslimský nůž, protože už na nás "není spolehnutí"

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Václav Klaus mladší  (Ivan Ducar)
16.11.15 19:29
Prima. Mně se moc líbí dikce pana Václava Klause mladšího. Vždycky jsem si myslel, že je to takový umírněný chlapík, který si sakra rozmyslí, jestli půjde do střetu s protivníkem, aby si příliš nezavdal s ohledem na svoji budoucí kariéru, sledoval jsem podrobně jeho střet s Martinem Romanem v cause pražského gymnázia PORG. Je moc dobře, že se v jeho osobě snoubí touha vidět a vyjadřovat pravdu, nebrat si servítky za každou cenu, a zároveň nezpochybnitelné rysy kvalitního vzdělání, životní moudrosti, dobrého vychování a vědomí nutnosti neklesnout na úroveň populistických frází (jen občas si rejpnout lidově srozumitelným jazykem)… jako se to v opozičních hnutích dnes často a prvoplánově děje! Je tam vetknutá síla rodové klausovské osobnosti. Takový člověk je schopen ovlivnit dialog mezi veřejností a establishmentem a hledat a nacházet konsensus. Něco dobrého se tady klube. Jo! :)
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky