Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Co spojuje 13. a 17. listopad 2015: Jsme jen figurky ve falešné hře? Bude v Praze „oslava obušky“? V Paříži něco selhalo. Zavraždění sebevrazi? Politici mají strach. Důvodně

Co spojuje 13. a 17. listopad 2015: Jsme jen figurky ve falešné hře? Bude v Praze „oslava obušky“? V Paříži něco selhalo. Zavraždění sebevrazi? Politici mají strach. Důvodně

připomíná, že letošní „oslava sametové revoluce“ dostává pařížským masakrem a migrantským kontextem zcela nový obsah, který poodkrývá konspiraci proti svobodě a demokracii v podání současných politických elit

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Děkuji za nádherný článek :)  (Ivan Ducar)
17.11.15 21:19
Děkuji za nádherný článek :)

Po dlouhé době jsem se při pročítání celodenní nádivky ve své oblíbené hospůdce opět potichu hlasitě zařehtal – „a všemi ostatními spojenými hlavními médii nn.p. (nadnárodní podnik)“, takovou grotesku dokáže vymyslet skutečně jen Pan Novinář :D

A taky za těch několik slov o člověku J.X. Doležalovi… protože právě díky tomuto od nepaměti excentrickému textaři jsme si kdysi dávno, já a nebo kdokoliv jiný, s velkou chutí časopis Reflex kupovali, v podstatě jen kvůli něj, těšili jsme se, co nového vymyslí, byl to hodně dobrý novinář, čerstvý vítr ve zkomírající časopisecké publicistice, která nastala po útlumu, nebo spíš transformaci Mladého světa. Ani nevím, zda tento plátek (kdysi slavný magazín) ještě dnes vychází. Kéž by ten člověk dostal znovu rozum a navázal na svůj talent tam, kde ho kdysi dávno neprozíravě prohulil. (Napadá mě ještě jedno slovíčko). Měl jsem ho rád a třeba zase někdy budu, stejně jako případná široká čtenářská obec, to záleží jen na něm, nějaké náznaky na jeho Facebook postech jsou, nežene. Reflex padnul na držku. „Děkujeme, paní Ringier Šmuclerová, odejděte, i s celým tím svým loajaálním dámským ansámblem.“
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky