Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

DISKUSE: Tichá válka o ukrajinské děti: Očkovat proti obrně? Další epidemie "made in USA (a spol.)" právě dorazila na východní frontu. Největší propagandistický výkon od dob druhé světové: Oběťmi jsme i my

Tichá válka o ukrajinské děti: Očkovat proti obrně? Další epidemie

si všímá pozoruhodného dezinformačního sportovního výkonu našich médií i Světové zdravotnické organizace ve vztahu k jedné metle lidstva, která na rozdíl od něj není vůbec zábavná

zpět na článek »
Chcete-li přidat komentář, musíte být registrovaný uživatel. Přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Vakcíny versus protilátky  (Ivan Ducar)
17.09.15 09:00
Ano, jako děti jsme podstoupili nejedno očkování, kulatou jizvičku na levém rameni velikosti normalizačního pětníku má snad každý člověk mojí generace (nevím, jak dnes). Paní doktorka zavítala do školní třídy a před tabulí sázela včelky do zadku. Někdo se styděl, někdo se bál, jiný uronil slzu na popravišti, spolužák Kotala pobíhal s kalhotami na půl žerdi a stříkačkou zabodnutou do zadku mezi lavicemi.

V pozdějším věku pak zejména tetanovky – to v případě invaze nečistoty do otevřené rány. Tělo si vytváří protilátky a s nákazou začne „bojovat“ teprve po zavlečení a kritickém rozmnožení infekčního viru, což může být v případě úrazem oslabeného organismu pozdě a uměle (preventivně) vytvořená hladina protilátek má nepochybně svůj význam. Tomu rozumím.

Téma článku je velice zajímavé a kvalitně odbojně (i odborně) pojaté. Takže namísto plánované ležérní četby na pět minut jsem strávil (jak to ta slečna Hájková dělá, že si vlk přijde pro piškot z ruky?) další dvě hodiny průzkumem na netu. Napřed jsem hledal komplementární texty, pak mi vytanuly na mysli nějaké otázky… a jedna z nich mi připadá jako zásadní:

Ano, prodělal jsem nejedno očkování – a tetanovky si dokážu vyložit – ale nevzomínám si, že by si někdy nějaký lékař, který mne očkoval například proti spalničkám, tuberkulóze, černému kašli nebo pravým, tzv. černým neštovicím… aby si dal tu práci a provedl testy na úroveň PROTILÁTEK, které vznikly jako reakce na očkovací sérum a jsou jediným smyslem preventivního očkování.

Proč se očkuje a lékaře ani pacienty nebo rodiče dětí nezajímá to nejpodstatnější – výsledek očkování, tj. testy na protilátky? Je to přece velký byznys, točí se v něm obrovské sumy peněz, jak uvádí autorka článku, a mne zajímá, proč se nikdo nezajímá o to, co nakoupil, za co si zaplatil.

U řezníka si zaplatím za kilo masa, při očkování za protilátku… takže kde jsou, kolik jich v těle po očkování vzniklo a budou v tom množství účinné při boji s infekcí?

Tohle je podle mého laického názoru první otázka, boj o smysluplnosti očkování je až ta druhá.
RE: Vakcíny versus protilátky  (Ivan Ducar)
19.09.15 07:40
Úsměv – tohle má zřejmě vypadat jako náhoda (v rozmezí dvou dnů). Alespoň víme, kdo to tady na Protiproudu čte. Radka Hrdinová do toho v mainstreamu zamotala samozřejmě i uprchlíky.

zpravy.idnes.cz/vymycene-nemoci-se-vraceji-d0t-/domaci.aspx?c=A150918_223507_domaci_jkk
. . . . . . . .

Vracejí se nemoci našich prababiček. Přibylo černého kašle i spalniček

„Účinnost očkování klesá, v současnosti je mnohem nižší než před padesáti lety,“ říká Kateřina Fabiánová, která se na problematiku černého kašle zaměřuje ve Státním zdravotním ústavu.

Boj s bakterií vedou lékaři zatím neúspěšně. Ještě před pár lety černým kašlem nejčastěji onemocněli žáci druhého stupně základní školy.

„V tomto věku u nich POKLESLA HODNOTA PROTILÁTEK. Potom, co se u nás stejně jako v sousedním Rakousku nebo Německu přidalo přeočkování,“ vysvětluje Fabiánová.
. . . . . . . .

A já se znovu ptám – kdo kdy nějaké protilátky u běžných pacientů celoplošně, mimo výzkumné laboratoře, měřil? Kateřina Fabiánová? Na počtu kolika opic a kolika lidí své statistiky zakládá? Jednotlivé lokality, třeba i na úroni okresů, jsou s ohledem na výskyt nákazy v podstatě endemity.
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky