Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Tak to už je moc: Americká vláda školí homosexuální aktivisty. Chtějí dobýt svět. Nevěříte?
Autor: Ondřej Höppner

Tak to už je moc: Americká vláda školí homosexuální aktivisty. Chtějí dobýt svět. Nevěříte?

3. 7. 2013

Tisk článku

Ladislav Zemánek V dubnu byl za jedenáct milionů amerických dolarů zahájen nový projekt, jehož cílem je školení homosexuálních aktivistů a lobbistů v různých zemích světa. Kulturní imperialismus se stal skutečností.

Přišla s ním americká vláda, která nehorázným způsobem zneužila peněz daňových poplatníků pro účely zvrhlého ideologického boje. Pomáhá jí v tom Americká agentura pro mezinárodní rozvoj (US Agency for International Development, USAID), Nadace Leviho Strausse, podnikatel Tim Gill, který je předním homosexuálním aktivistou, od roku 2009 „ženatým“, a další organizace.

Ladislav Zemánek

Armáda homosexuálních lobbistů

Gejský plátek Washington Blade už patřičně ocenil Obamovu vládu za to, že vytváří armádu homosexuálních lobbistů, kteří budou prosazovat práva homosexuálů, stejnopohlavní „manželství“, antidiskriminační zákony a další příslušnou agendu. Nejdříve se prý zaměří na rozvojové země se silnou katolickou tradicí.

Nikoli náhodou se první kolo školení konalo v Kolumbii, jež je vyhlášená svým odporem k homosexualismu. Na školení se učili, jak proniknout do politických struktur a procesů a prosazovat tam svou agendu. V oficiální zprávě USAIDu z 8. dubna se píše: „Zahajujíce svou práci v Ekvádoru, Hondurasu a Kolumbii a pronikajíce do dalších zemí, budeme posilovat úsilí nevládních organizací prosazujících zájmy sexuálních menšin, školit lidi, kteří se plně zapojí do demokratických procesů, a zpracovávat výzkum o dopadu diskriminace sexuálních menšin.“ Bezpochyby se brzy dozvíme, že všichni, kdo se homosexualismu staví na odpor, představují pro demokratickou společnost vážnou hrozbu.

pp

První velmoc vyhlásila boj homosexualismu. Propagace sodomie je od nynějška v Rusku trestná. Máme jim závidět?

pp

Šikana a fízlování: americká realita dneška. Souvisí něčím s "gulášovým" převratem v Česku?

Nová doba, nové prostředky

Je zcela namístě hovořit o imperialismu. Ani ne tak primárně o politickém a vojenském, ale kulturním. Západní svět nutí ty země, jež dosud nepřijaly pokřivené západní manýry a praktiky, aby je neprodleně prosadily, a tím samy sebe postupně zahubily. Nová doba si žádá nové prostředky. Ale zvedají se už i ti, kteří chtějí této hrozbě čelit. Kulturním imperialismem se široce zabývá svazek několika organizací, který přijal název Stand for Families Worldwide.

Na svých webových stránkách uvádí, že stojí v čele boje proti kulturnímu imperialismu a homosexuální agendě. Za cíl si vytkli odhalovat tuto kulturní válku Západu a zastavit prosazování ničivé agendy s ohledem na ochranu tradiční rodiny a přirozených vztahů. Natočili vlastní dokument, v němž nechávají promluvit samotné aktéry. A z jejich slov běhá mráz po zádech.

Homosexualismus – priorita americké zahraniční politiky

Bývalá ministryně zahraničí USA Clintonová nepokrytě přiznává, že boj za „práva“ sexuálních menšin je prioritou americké zahraniční politiky. A vrcholem všeho je tento její výrok: „Gay rights are human rights and human rights are gay rights.“ Myslím, že překladu netřeba. Husajn Obama proto nařídil všem vládním agenturám působícím v zahraničí, aby aktivně v tomto smyslu jednaly.

Hmatatelný výsledek jsme mohli spatřit i během loňského pochodu Prague Pride, kdy ho zdejší americký velvyslanec podpořil, čímž otevřeně zasáhl do vnitřní politiky našeho státu. A jak vidno, na základě přímých instrukcí Obamovy administrativy. Rozvojové země, do nichž proudí humanitární pomoc, jsou zase vydírány tím, že jim bude tato pomoc zastavena. Hovořit o imperialismu je proto zcela opodstatněné.

O to smutnější je, že jsme jeho součástí…

pp


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Největší spor evropských dějin: Kam vedou kořeny všech tyranií? Princip popírající sám sebe. Argumenty hovoří jasně: Chaos se stal nevyhnutelným. Doplácíme na to i dnes - a zítra ještě více

Největší spor evropských dějin: Kam vedou kořeny všech tyranií? Princip popírající sám...

Vymítání ďábla: Nemoci, posedlosti a obsese. Proč jsou staré modlitby účinnější? Co dělá démonům největší radost? Zlo má jen omezenou moc. Mluví exorcista, podle jehož příběhu vznikl známý film

Vymítání ďábla: Nemoci, posedlosti a obsese. Proč jsou staré modlitby účinnější? Co dělá...

REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky