Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nový světový řád (NWO) útokem na budovy WTC 11. září 2001 zahájil novou epochu. Kdo stál v pozadí této tragédie? Přinášíme film Loose Change, který na tyto znepokojivé otázky odpovídá

Nový světový řád (NWO) útokem na budovy WTC 11. září 2001 zahájil novou epochu. Kdo stál v pozadí této tragédie? Přinášíme film Loose Change, který na tyto znepokojivé otázky odpovídá

11. 9. 2013

Redakce Protiproud Je zbytečné znovu a znovu vysvětlovat, že mediální pohádka o překvapených tajných službách USA, které čelí útoku islámského terorismu, jsou pouhou mediální fikcí. Dnes již je dávno nad slunce jasné, že v případě útoků z 11. září 2001 jsme svědky obřího podvodu, kterým mocné světové elity a jejich mediální impéria již dvanáctý rok ohlupují své občany.

Místo zbytečných diskusí a polemik nabízíme v den tohoto smutného výročí, abyste se na chvíli zastavili a zamysleli se spolu s námi nad filmem s českými titulky, který si tyto znepokojivé otázky klade. Je to náš příspěvek k diskusi o 11. září.

pp

Autorem filmu Loose  Change, jehož podtitulem je Americký převrat, je mladý americký režisér Dylan Avery, který natočil působivý dokument o této tragédii. Abychom mohli pochopit kořeny tohoto příběhu, který vyvrcholil 11. září 2001, musíme se vrátit do dob Hitlerovy Třetí říše a zincenovaného požáru budovy Reichstagu, který režiséry zářijového dramatu na Manhattanu jistě nepřímo inspiroval.

Dobře zinscenované divadlo

Na všechny pochybnosti, které celé dobře zinscenované divadlo u každého přemýšlivého člověka vyvolává, film upozorňuje a přináší odpovědi na řadu dalších znepokojivých otázek.

Stovky otázek, které celá operace 11. září vyvolává, jsou ve filmu kvalitně zpracovány. Senátní komise a vyšetřování Kongresu USA přinesla řadu nových faktů, jež zcela bourají původní hypotézu strůjců pádu dvojčat. Proč byly odvolány stihačky chránící vzdušný prostor nad Manhattanem právě v době, kdy došlo k útoku? Proč se budovy zřítily způsobem, že i laik pozná, že šlo o řízenou demolici za použití náloží? Filmový záznam ostatně velmi dobře ukazuje uložení silných náloží a jejich exploze v jednotlivých patrech. Právě o tom a řadě dalších nezvratných důkazů je i tento film, který dnes svým čtenářům nabízíme ke shlédnutí.

11. září byla pouhá předehra

Nejdůležitější otázkou ale je, kdo a proč toto divadlo zinscenoval? Odpověď je nasnadě. Jsou to stejné „elity“, které stojí za projektem Nového světového řádu (NWO). Tato a další operace jsou největším ohrožením svobody a demokracie. Poslední vývoj kolem syrské krize a další centralizační tendence, kterých jsme svědky v Evropské unii, dokazují, že 11. září 2001 bylo pouhou předehrou k velkému dramatu, ve kterém půjde o to, zbavit nás posledních zbytků naší svobody.

Právě dnes bychom si proto měli připomenout zlomový okamžik v tomto věčném souboji se silami temnoty, kterým 11. září bezpochyby je.  Dívejme se a přemýšlejme… Zatím ještě můžeme.

Film Loose Change ZDE

pp


REKLAMA

Tagy článku

Doporučujeme

Nevěřící papež ve Fatimě: Poselství Matky Boží pošlapáno. František má opět formu. Nevyrovnaný účet s Pannou Marií? Na cestě subjektivismu a pohrdání. V čem spočívá konečný střet s královstvím satana?

Nevěřící papež ve Fatimě: Poselství Matky Boží pošlapáno. František má opět formu. Nevyrovnaný...

Je to tu: Sto let od Fatimy. Vstoupili jsme do klíčové fáze dějin? Milióny buší do klenby nebes. Co říkají proroci? Tajemství příliš děsivé pro zveřejnění? Trest duše je horší než trest těla. Na konci bude vítězství

Je to tu: Sto let od Fatimy. Vstoupili jsme do klíčové fáze dějin? Milióny buší do klenby...

REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky