Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Procitání ve světle skandálů

11. 3. 2017

Tisk článku

Dobrý den pane Poledníku,

více takových článků jako "CIA chce zavirovat celý svět..."! Je zřejmé, že jsme ve finále. Zdá se, že letošek začal býti tím rokem, kdy budou novinářské žně. Nicméně již dnes některé informace jsou tak tvrdé, že lidé tomu neuvěří. Nechtějí slyšet, že byli tak hloupí, tak nevědomí, tak nevěřící, nechtějí připustit, že byli a jsou pouze zmanipulované stádo ovcí. Je těžké vysvětlovat pravdu, je těžké přesvědčit lidi, aby si vzali svou svobodu zpět.

Přeji hezký víkend.

Celestina Hedvik


REKLAMA
REKLAMA

NEJČTENĚJŠÍ

Francie před rozhodnutím: Ledový pot v bruselských bažinách po celé Evropě. Průzkumům už nikdo nevěří. Diskriminace jediné ženy najednou nevadí? Žhářský útok na Le Penovou. Prostitutky z Femen s obnaženými ňadry. Neděle napoví, nebo odpoví?

Francie před rozhodnutím: Ledový pot v bruselských bažinách po celé Evropě. Průzkumům...

REKLAMA
REKLAMA

NEJVÍCE DISKUTOVANÝ

Nad propastí: Po americkém útoku na Sýrii už nic neplatí. Atentáty na běžícím pásu a teroristé v rauši. Je Trump mrtev? Kdy další „operace pod cizí vlajkou“? Necháme se vést na porážku, nebo pochopíme svůj Kříž?

Nad propastí: Po americkém útoku na Sýrii už nic neplatí. Atentáty na běžícím pásu a teroristé...

REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky