Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Názory čtenářů

Každý z těchto dopisů lze samostatně na internetu sdílet prostřednictvím jeho adresy (získáte kliknutím na jeho nadpis, nebo použitím tlačítka „Poslat e-mailem“).

Pokud nechcete, aby Váš dopis mohli číst také ostatní, prosíme – výslovně to ve svém listu uveďte. Stejně tak v případě, že nechcete zveřejnit své jméno, napište značku, pod kterou jej v rubrice Názory čtenářů máme uvést. Titulky uvozující jednotlivé dopisy jsou redakční. Případné odpovědi členů redakce jsou vyznačeny tučným písmem.

Politická situace v Česku

Vazena redakce,

Politicka situace v Ceske republice v poslednich mesicich se zda daleko presahovat i jiz temer systemovy stav "organisovaneho chaosu," ktery dela tezkou hlavu i tem jeho nejlepe fundovanym znalcum, nemluve o "amaterech" v zahranici, kteri se marne snazi v ni dobrat nejakeho smyslu. Ale presto nam, "drive narozenym", se zacinaji vybavovat nektere aspekty, ktere tu jiz byly v minulosti, ktere zavani novou nastupujici totalitou, ktera pouziva jeji nemenne postupy.

Snad nejvice je markantni "podchycovani mladych", jejichz zivotni zkusenosti jsou prakticky mizive, ale prave proto jeijch "nachylnost k nadseni" pro pochybne cile je o to silnejsi. Jejich fascinace pro vse "zapadni", utek do "virtualniho sveta", kde jsou isolovani od zakladniho smyslu lidskeho zivota a jeho pravych hodnot. Nicivy konsumerismus, ktery je zbavuje poslednich zbytku nejakeho "moralniho kompasu" a tim otevira cestu k vytvoreni ukazu, ktery je znam z pokusu profesora Pavlova s jeho psy, tedy jakesi "lidske jednotky", bezhlave reagujici na povely jeho pana. Nemam zdani, jaka je jich takto postizena, ale i sebemensi cislo je na povazenou.

Mam za to, ze cesky narod se opet ocitl v situaci, ktera pripomina udalosti po Bile hore. Lvi podil na tom ma bezesporu zradna ceska vlada, jejichz nekteri clenove by "prodali svou vlastni matku" pro kratkodoby osobni zisk a doufaji, ze jsou "na spravne strane". Je temer jiste, ze pan Sobotka jiz nedockave hledi k Bruselu, kde hodla dale pobirat kralovsky plat v nadeji, ze jeho chlebodarci oceni jeho Jidasskou praci a spat spankem spravedlivych. Pan Herman a jeho "soukmenovci" jsou dalsim prikladem, jak hluboko muze klesnout "prodejny chamtivec", kdyz cena je dostatecna.

Je tedy nasnade, ze tento rok bude prelomovy v mnoha aspektech, vzrustajici hysterie smerem k Ruske federaci, zacleneni casti ceske armady pod veleni Bundeswehru, jeji pritomnost ve svazku NATO u ruskych hranic, zvysujici moznost ke konfliktu Ceske republiky a nasledny dopad na jeji bezpecnost. Jak dlouho bude Putin tolerovat tyto provokace je jen otazkou casu, tedy ne zda, ale kdy, ale jedno je jiste, kdyby v Kremlu jeste sedelo Politbyro, Evropa by jiz pripominala mesicni povrch. Nemuze byt zadnych pochyb, chovanci azylu se zmocnili klicu... Buh s nami a zle pryc.

Srdecne se louci z Kanady
George Smekal, Ontario, Canada

Evropská komise vyhrožující, trestající

Evropská komise opět oprášila zoufalý, nevydařený a nerealizovatelný projekt přidělování migrantů do států EU na základě jakýchsi kvót. Státům, které se nechtějí podrobit tomuto nesmyslnému projektu z dílny bruselských úředníků, je vyhrožováno sankcemi a soudy. V minulých dnech proběhla v našich médiích zpráva, že z 181 436 migrantů, kteří v roce 2016 připluli do Itálie, má nárok na azyl pouze 2,65% z nich. Cirka 32 tisícům byl poskytnut jiný druh ochrany, 55 tisícům byl azyl okamžitě odmítnut a měli být neprodleně deportováni. Přes 90 tisíc migrantů o azyl ani nepožádalo a zmizelo kdesi v zemích EU. Výše uvedené údaje byly prezentovány na základě zjištění Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Tak proboha, koho chce Evropská komise vlastně do členských zemí Unie rozdělovat, když skutečných uprchlíků jsou jednotky procent? Chce nám snad vnucovat i ty, kteří měli být již dávno deportováni nebo ty, kteří nemají žádné doklady, a vůbec není jasné, odkud pochází a co je to skutečně za lidi? Proč bychom měli přijímat kohokoli, kdo ilegálně vstoupí na území EU, jen proto, že státy na vnější hranici ji nedokáží uhlídat? Stojí za tímto agresivním chování komisařů EK jen ignorace faktů nebo se snaží prosazovat jakýsi zvrhlý plán spočívající v rozbití tradičních evropských států?

Je známo, že v Itálii se lukrativního byznysu s migranty mnohde „ujala“ italská mafie, která ovládá i největší uprchlický tábor Isola Capo Rizzuto na jihu Itálie. Vzala si z ní snad Evropská komise příklad, že používá stejné praktiky, jako je vyhrožování, vydírání a požadování výpalného? Má snad být takovéto arogantní jednání, které naprosto nebere ohled na zájmy občanů EU, považováno za onu tak proklamovanou hlubší integraci EU? Pokud ano, tak osobně mnohem raději uvítám, když Česká republika zůstane vně toho tzv. tvrdého jádra EU a zachová si tak ještě alespoň poslední špetku nezávislosti. Pokud nechceme, aby o nás a o naší zemi rozhodovala jakási bruselská úřednická elita, tak těmto brutálním praktikám nesmíme ustoupit ani o píď. A mimochodem, ani moskevské politbyro si kdysi svým satelitům nedovolilo nařizovat, koho a v jakých počtech musí přijmout a živit.

Jan Souček

Plzeň 

Bažina polkla

Vážená redakce,

použiji vašeho výrazu "bažina otevřela chřtán, ale nepolkla" a dodám, že bažina polkla.

Děsivé na tom je, jaké mají dnes prostředky ke sledování lidí a schází jen nafilmovat to, co se děje kdekoliv a kdekomu pod peřinou.

Vůbec nejde o to, co Babiš říká, ale jde o to, co všechno zaznamenali. Pochopitelně, že už nejde o amatéry z redakcí, ale o profesionální státní firemní produkt, aplikovatelný na každého. Ano, toto je už totalita v nezkreslené podobě a až budou zrušeny papírové peníze, pak sklapne klec. Budeme žít jak laboratorní myši. Nic jiného nás nečeká.

Čili opakuji - nejde o to, co Babiš říkal, ale že tomu nahrávání věnoval někdo fůru času a státních peněz. Bažina, koučovaná Českou televizí se zahraničními odborníky a vyzbrojená Hightech, dokáže zázraky.

Koho ale volit? Tedy socany nikdy, protože jsou evidentně nebezpeční.

V. Vokoun

Konec bílé civilizace

Do přečtení tohoto článku jsem byla přesvědčena, že bílá civilizace má ještě nějakou šanci vrátit se na cestu od úpadku k rozvoji, ale po přečtení tohoto textu o nutnosti zachraňovat “ohrožený druh“ - bílého heterosexuálního muže - jsem pochopila, že šance na obrození bílé civilizace obecně je ztracena. Problém současného bílého heterosexuála spočívá v absenci jeho síly ducha, kterou žádnými světskými způsoby navrátit nelze. Jedinou cestou je návrat ke křesťanství a jeho hodnotám. Jestli toto neučiníme, tak za pár desetiletí už bude šance na obrození definitivně ztracena a bílá civilizace se asimiluje s lidmi z Afriky a Asie. Pak už bude pozdě a ani nebude mít smysl klást odpor, vyhneme se tak zcela zbytečným obětem.

Děkuji za pochopení

M. Karpova

Lidstvo za bodem návratu

Vazeny pane Hajku,

moje uvaha byla inspirovana Vasim clankem na dane tema, volbami ve Francii. Jako mnoho jinych se domnivam, ze opet a znovu slo o predem predeslane vytvoreni dojmu pro "nezasvecene", ze jeste o necem vubec rozhoduji. Pripomina to jeden vyrok, pripisovany Marku Twainovi, ktery jiz ve sve dobe mel poznamenat, "ze kdyby volby neco znamenaly, byly by davno zruseny".

Takze vlastne jde jen o byznys jako obycejne, zachovani status quo... pres vsechno usili pani Le Penove, ktera se politicky i osobne rozesla se svym otcem, jen aby se pokusila svoje hnuti ucinit "lepe stravitelne" pro sirsi vrstvy. Za zminku i stoji jeho povolebni poznamka, ze jeho dcera neni "fit" byt francouzskou presidentkou. Nanejvys zajimave, i kdyz jeho duvody me unikaji. To jen potvrzuje pravidlo, ze nic neni, jak se muze zdat na povrchu.

Jiste kruhy videly Marine Le Penovou jako zenskeho Donalda Trumpa. Ale jak vidno, i tento pan se zacina chovat jako "vetrna korouhvicka", i kdyz v jeho pripade je to spise "zrada" jeho vlastni vlady, ktera ho provazi na kazdem kroku. Tento ukaz jiz ma i sve jmeno ci oznaceni... "ticha obcanska valka". To ovsem neznamena, ze situace se nemuze zmenit "z cista jasna" ze dne na den.

Ruzne Sorosovy "bojuvky", roztrousene po celych Statech jen pridavaji "polinka do ohne", zatimco volici a tedy Trumpovi priznivci se zacinaji citit jim podvedeni. Je zcela mozne, ze stejna situace panuje i ve Francii, ktera jiz dlouhodobe zije s mirnejsi verzi stanneho prava, zatimco Hollande jen "lkal" nad obetmi terorismu, ale "skutek utek". Take jiz predvolebni prohlaseni pana Macrona, ze "zatoci" s Madary a Polaky, kteri pry ohrozuji EU a NATO davaji tusit, co je tento pan zac. Dalsi president "odnikud", jako Obama.

Proto i povrchnimu pozorovateli s minimalnimi znalostmi zacina byt jasne, ze nastoleni Noveho Svetoveho Radu je za dvermi a jak prohlasil jeden z jeho protagonistu, prijde bud jeho prijetim nebo nasilim, to pry zalezi na tech, kdo ho odmitaji. Jedna z nejvetsich prekazek jsou USA a potazmo Ruska Federace. USA, s jejich moralnim a financnim upadkem se zda byt snadnejsi cil, kde zvracenosti vseho druhu jsou prijimany za normal... takze zbyva jen Rusko, kde za posledni dobu nabozenska vira doznala jistych zmen a resolutne odmita "vymozenosti demokracie"... proto nasleduji nekonecne provokace proti nemu.

Z pohledu globalistu to pripomina "zhrzeneho milovnika, kdyz ne ja, pak ji nebude mit nikdo". Jedno je jiste, kdyby dnes v Kremlu sedela "stara Breznevova parta", tyto diskuse by byly bezpredmetne, nemel by je kdo vest. To jen dokazuje silenost a zvracenost Washingtonu... komu a cemu se chysta vladnout, az rozpouta Treti svetovou valku. Dosud Putin prokazal znacnou "trpelivost" v prijimani vsech provokaci, ale i on, jako rusky statnik, ma meze, ktere nemuze prekrocit, aniz ztrati duveru sveho naroda.

Podle meho "skromneho usudku" je lidstvo jiz za bodem navratu, neschopno, diky temnym satanistickym silam, zmenit smer sveho pocinani. Proto vetsina vericich se domniva, ze se nachazime v poslednich dnech pred prichodem Krista. I nabozenskemu laikovi se jiz nedostava zadnych padnych duvodu to odmitat, jelikoz, jak se zda, bude treba vyssi moci "zjednat poradek", lidstvo ve sve pyse a aroganci toho zrejme neni schopno.

Jeho stale pokusy o "vyrovnani se Bohu" jiz od dob Babylonu vubec neutuchaji, prave naopak. Transhumanismus, pokusy s DNA, ktere mohou vest k nenavratnym zmenam... to vse tu jiz bylo. Viz "Zakazana archeologie". Je jen otazka casu, jak dlouho to bude Stvoritel tolerovat... nez nam ustedri posledni konecnou lekci. Jeho "deticky si o to koleduji" jiz drahnou dobu, jsou nepoucitelne.

Se srdecnym pozdravem a pranim pevneho zdravi

George Smekal, Ontario, Canada.

1 2 3 4 5 ... 74
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky