Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Názory čtenářů

Každý z těchto dopisů lze samostatně na internetu sdílet prostřednictvím jeho adresy (získáte kliknutím na jeho nadpis, nebo použitím tlačítka „Poslat e-mailem“).

Pokud nechcete, aby Váš dopis mohli číst také ostatní, prosíme – výslovně to ve svém listu uveďte. Stejně tak v případě, že nechcete zveřejnit své jméno, napište značku, pod kterou jej v rubrice Názory čtenářů máme uvést. Titulky uvozující jednotlivé dopisy jsou redakční. Případné odpovědi členů redakce jsou vyznačeny tučným písmem.

Nastane čas antikrista

Dobrý den pane Hájku,

přečetla jsem si na Vašich stránkách velmi aktuální článek od M. Adamse.

V souvislosti s tímto jsem si dovolila napsat Vám následující. Globální politická situace se najednou kardinálně pro mnohé změnila. Kosmopolitní liberálové utrpěli všude porážku. Jejich lídři – strůjci osudů se najednou stali pustými figurkami, zbavení ducha, síly, schopní jen na prázdná slova. 
Domnívám se však, že my - věřící lidé, přidržující se tradičních křesťanských hodnot, pociťujeme, že je ještě brzy na radovánky. Liberálové z politiky odcházejí, ale zůstává po nich strašný odkaz – amorální masová kultura a umění, primitivní sdělovací prostředky včetně internetu z velké části naplněné obsahem, který mění lidi v primitivní bytosti ve všech smyslech. Z tohoto důvodu je tedy zatím předčasné doufat, že se naše bílá západní civilizace pozvedne k duchovně-mravním výšinám. 

Globální politická situace se nečekaně změnila a hlavní výsledek spočívá v odmítnutí přechodu ke světové tyranii za pomocí třetí světové války nebo celosvětové chaotizace. 

Nový plán globální politiky s velkou pravděpodobností tkví v dvojpolárním světě. Na jednom pólu budou stát USA s jejich satelity, na druhém Rusko, Čína, Indie a jejich spojenci. V obou pólech se bude kapitalismus s největší pravděpodobností transformovat na státní kapitalismus, v němž nebude místa pro oligarchii a vlastníky velkého kapitálu a kde budou občané striktně kontrolováni. Samozřejmě, všechno bude maskováno blahými úmysly – bezpečností občanů, kontrolou jejich zdraví, materiálním zabezpečením. Napětí, vojenská konfrontace mezi póly postupně zaniknou. Vzájemná konkurence mezi póly bude napomáhat fantastickým tempům v technickém rozvoji v oblasti robotizace, automatizace. Průmyslová výroba nebude prakticky vyžadovat lidskou práci. V průměrných tvůrčích profesích bude postupně člověk zaměněn umělým intelektem. Svět se sedmimílovými kroky posune k totalitární společnosti všeobecného materiálního dostatku, kde pracovat nebude povinností, a miliardy lidí budou osvobozeni od každodenní povinné práce. Peníze ztratí svou nynější funkci a nahradí je jakési body, které budou v dostatečném množství vydávány všem zachovávajícím loajalitu a že nepředstavují hrozbu systému. Globální kontrola nad každým člověkem, včetně čtení myšlenek, se stane všedností. Prakticky bude zlikvidován zločin, chuligánství a neadekvátní chování (recividisté, těžko vychovatelní a se sklony k byť nepatrnému nesouhlasu se systémem jednoduše zemřou náhlou smrtí - infarkt, mrtvice, atd.).

Kulturní prostor v obou pólech se bude postupně z hlediska obsahu srovnávat. Pod záminkou úplné lidské svobody v kultuře, v umění, bude dovoleno vše, budou zlegalizovány všemožné zvrácenosti. Smyslem života člověka se stane ničím neohraničená nekonečná zábava a požitky, včetně těch nejnižších. Budou servány všechny roušky z intimní sféry, veřejné orgie, které jen napadne zvrácená fantazie, se stanou běžným a vytouženým trávením volných chvil.

Všechny utopii a antiutopie (Orwell, Huxley, Zamjatin atd.) se nepotvrdí v části neschopnosti přežití totalitní společnosti, neboť genetické inženýrství, medicína, výchovná a vzdělávací technika dosáhnou neobyčejné úrovně, a tudíž žádná intelektuální degradace lidí nehrozí. Naopak, bude dosaženo nejvyšší úrovně vědecko-technického vzdělání mnohokrát překonávající současnou dobu. Postupně se setře veškerý rozdíl mezi oběma póly a sjednocení lidstva v jednotnou společnost se stane pouhou formalitou. Nastane čas k projevení se antikrista. Postupně lidský skot naplní Zemi...

Je samozřejmě možná i druhá varianta budoucnosti, kdy bude lidstvo moci vytvořit kulturu, veřejný prostor a systém vzdělávání zušlechťující člověka. Ale bohužel pravděpodobnost této varianty budoucnosti je zatím podstatně nižší, než ta, o které píši výše. Důvodem je praktická neexistence seriózních společenských sil, jejichž hlavním posláním je rozvoj mravního člověka a lidské společnosti. Hollywood, pistolo-postelová popkultura, vzdělání zbavené mravní výchovy, primitivní a zvrácený obsah internetu bez přestávky realizují svou temnou funkci - připravují masy lidí k tomu, aby za materiální blahobyt a prázdný život plný zábavy a požitků všichni dobrovolně odevzdaly své duše ďábelskému systému.

Perspektivy vypadají hrůzostrašně, ale my nemůžeme být jako pštrosy schovávající hlavy do písku. V míru všech našich možností je třeba otvírat lidem oči na tuto budoucí amorální totalitární společnost všeobecného materiálního dostatku. Především je třeba bojovat za mravní povznesení společnosti, protože jen tímto způsobem lze zbrzdit příchod antikrista.

Srdečně

Karpova

Úvahy o sestřelení letadla s Alexandrovci

Dobrý den redakce, 

23. 12. 2016 podepsal Obama zákon, který předpokládá dodávky přenosných protiletadlových komplexů syrské opozici.

25. 12. 2016 havaroval ruský Tupolev.

1. 1. 2017 McCain, jak píšete "záhadně navštívil" Gruzii.

Nemůžu si pomoci, ale působí to na mne dojmem, že USA dodaly džihádistům nějaký protiletadlový komplex typu Stinger a propašovali ho z území Gruzie na území Abcházie do blízkosti hranic s RF a letiště v Adleru, kde se jim podařilo sestřelit ruský Tupolev. Američané si tak na den, kdy se v USA obdarovávají u vánočních stromků, nadělili takovéto velkolepé překažení ruských oslav vítězství v Aleppu a Mccain o pár dní později navštíví na děkovné návštěvě americkou vojenskou základnu v Gruzii.

Jak vím od svých známých, na hranici mezi RF a Abcházií bývají dlouhé fronty při odbavení. Přeci jen je z toho cítit, že v Abcházii nefunguje taková ostraha hranic jako v RF a že Abcházie přeci jen není RF. Patrně není takový problém dostat své lidi z Gruzie do Abcházie i vzhledem k tomu, že Abcházie byla ještě nedávno formálně územím Gruzie.  Americká základna v Gruzii je skvělým zázemím k takovéto akci.

Protiletadlové systémy typu Stinger mají omezené možnosti výškového dostupu a dálkového dosahu. Veřejné údaje činí 4800 metrů výškového dostupu a 8000 m dálkového dosahu, nehledě na možné upravené a vylepšené dosud utajované modifikace. Horský terén může tyto parametry o něco vylepšit. Díky těmto charakteristikám bývají používány teroristy v blízkosti letišť.

I veřejně udávané parametry umožňují zasáhnout startující letadlo z území Abcházie. Dokonce skvěle sedí na vzdálenosti komplikací ruského Tupolevu. Pokud jsou mé informace správné, byl zasažen levý motor, což by celou teorii jen potvrzovalo. Zrovna tak by to vysvětlovalo nález motoru Tupolevu 3 km od ostatních částí letadla, neboť rakety Stinger se sami navádějí na tepelnou stopu motorů letadel či helikoptér. 

Obamův zákon a patrně nějaký Čečenec mohly sloužit jako krytí pro případný nezdar akce a dopadení útočníka.

Zatím jsem se s takovouto variantou událostí katastrofy nikde nesetkal. Pokud máte možnost dát tuto verzi k rozpracovaní nějakému fundovanému odborníku, tak vás prosím o její předání. 

S pozdravem Martin Štrajbl

Ještě jeden pozdrav za všechny další

Vážení a milí přátelé v redakci Protiproudu!

Posíláme Vám VŠEM do Nového Roku 2017 srdečné a upřímné pozdravy s přáním všeho nejlepšího! Hodně zdraví, to v první řadě, neb ostatní jak známo, přijde samo! Vaši práci oceňujeme a těšíme se vždy na nové články, jejichž úroveň je nepřekonatelná! 

Na shledanou v Novém Roce!

Za celou rodinu zdraví

Jitka Neubergová, t. č. Vídeň

Ministr kultury a ministr pravdy

Vazena redakce,

nelze nez zcela souhlasit se zavery pana Soucka, ktere uvedl k prohlaseni "Ministra kultury" Hermana. Tento pan opravdu postrada zakladni historicke vzdelani vzhledem k funkci, kterou zastava... "kozel zahradnikem?". V teto souvislosti je take nutno zminit dalsi jeho "slabost" pro Sudetske Nemce, ktere pri svych navstevach v Nemecku udajne oslovuje "mili krajane". A do tretice vseho dobreho, tento pan, s aroganci jemu vlastni, razi svou vlastni verzi zahranicni politiky jejim svevolnym porusenim, v primem rozporu s vladou, jejimz, zahadne, je stale clenem.

Setkani s Dalajlamou, jako jeden z jejich predstavitelu, nema snad nikde jinde na svete obdoby. Obyvatele Tibetu by mu pravdepodobne mohli doplnit vzdelani a poucit ho o otrockem systemu, ktery vladl v teto zemi za predchuzcu dnesniho Dalajlamy. Tolik tedy o vztahu pana Hermana ke kulture, kterou, jako ministr, by mel ctit. Predevsim tu jeho vlastniho naroda. Skoro se nelze ubranit otazce, zda tento arogantni jedinec netrpi temer klinickou "nenavisti" k tomu, z cehoz vysel. Rozhodne vsak by mel ulehnout na psychiatrickou pohovku. Mohla by vzniknout celkem zajimava teze, "Pohled do vlastizradcovy duse". 

Velmi citlive tema, kteremu by se asi radi vyhnuli i dalsi clenove ceske vlady. Takovy pan Sobotka, ktery "hrima" o nepripustnych kvotach pro ilegalni migraci, ale jehoz vlada "pokradmu" vyclenila stovky milionu korun na jejich "nemoznou integraci", hluchy a slepy k jejim nasledkum v celem zapadnim svete, ale vzdy pripracen ronit "krokodyli slzy" nad osudem jejich obeti. Jeho "spriznena duse" Angela Merkelova, ktera jiz v roce 2010 verejne prohlasila, ze multikultura "nepracuje", nahle razantne zmenila nazor. Ekonomicky motor Evropy potreboval "zkvalitnit palivo". Tu mas, certe kropac, a stalo se. 

Aby Cesi nezustali pozadu za "osvetou" populace, pan Chovanec moudre usoudil, ze "Ministerstvo Pravdy" jiste bude prinosem k tomuto cili. Ten neznaboh Putin si opravdu dela co chce, dokonce sam zvolil Trumpa do Bileho domu.  Pan ministr, ktery ocividne roste co do objemu a hmotnosti, se asi inspiroval u pani Valachove, to je ta drobna dama pres vzdelani, ktera chce spojovat lokalni vlacky s rychliky. Timto, jak se domnivam, chce resit nezamestnanost v Ceske republice, jelikoz stavy ve statnich institucich vucihlede rostou, musime trochu zbrzdit ten "klapot" ceske ekonomiky, co by tomu, probuh, rekl Brusel, ani nelze domyslit. Mozna by reagoval novou normou na toaletni papir. Buh s nami a zle pryc...

Srdecne do Prahy zdravi George Smekal, Ontario, Canada.   

Volím peněženkou

Vážená redakce Protiproudu,

už dlouho volím peněženkou, neboť nejlépe měníme svět tím, za co utrácíme peníze. Proto vám děkuji za informace o prakticky nepřátelských firmách v této nevyhlášené válce. Bohužel o Legu jsem před Vánoci nevěděl a tyto aktivity firmy přehlédl. Ostatní uvedené firmy jsem dávno co možná nejvíce eliminoval. Proto vás prosím, jestli byste mohli při vědomí dalších podobných aktivit o nich opětovně informovat.

S pozdravem 

Martin Štrajbl

1 2 3 4 5 ... 68
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky