Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Názory čtenářů

Každý z těchto dopisů lze samostatně na internetu sdílet prostřednictvím jeho adresy (získáte kliknutím na jeho nadpis, nebo použitím tlačítka „Poslat e-mailem“).

Pokud nechcete, aby Váš dopis mohli číst také ostatní, prosíme – výslovně to ve svém listu uveďte. Stejně tak v případě, že nechcete zveřejnit své jméno, napište značku, pod kterou jej v rubrice Názory čtenářů máme uvést. Titulky uvozující jednotlivé dopisy jsou redakční. Případné odpovědi členů redakce jsou vyznačeny tučným písmem.

Sulík kritizuje USA v europarlamentu

Zdravím, posielam vám tip na zaujímavé video- vystúpenie Slovenského europoslanca Richarda Sulíka(SAS) na tému IS a situáciu v Kobani

JL

Snaživý Flanderka

Mluvím rusky, mám fotoaparát, v hospodě u Kropáčků si dávám vodku, jsem nejspíš ruský špion.
Putimský strážmistr Flanderka by se zaradoval. Odchytil by mnoho ruských špionů. Jsou v každé vesnici, v každém městě. A dokonce chodí po ulicích s fotoaparátem, rozmlouvají na nádraží s občany. A večer sedí v hospodě a pijí vodku. Pro Flanderky nastávají zlaté časy.

Snaživých Flanderků jsme si užili v každé době. Flanderkové byli za Rakouska, byli i za Protektorátu, byli také snaživí za komunistů proto by bylo divné, kdyby nebyli mezi námi ani dnes. Jsou snaživí, vtíraví, podlézaví, dovedou splnit příslušnou zakázku. Podle větru se dokážou správně přihrbit, souhlasně zakývat, přizpůsobit se…. Dělali to dříve před vrchností i před knížetem, za války před protektorem, nebo později nedávno před okresním tajemníkem. Vrchnost nezmizela ani dnes, proto nezmizeli ani snaživí Flanderkové.

Ti dnešní, jsou mezi námi, víme o nich své. Vycítí vždy svou novou šanci. Proto Flanderkové dnes sestavují protiruské výzvy, vytahují válečné praporce, bubnují a volají po novém tažení na Východ. Pokračují v mediální masáži a strašením občanů ruským bubákem. Jiné názory odmítají, proto to schytal od nich i český prezident.

Záměrně vyvolané události na Ukrajině, daly záminku k protiruskému tažení, tedy následně i k přijetí protiruských sankcí. Evropa si staví novou železnou oponu, vrací se tak do padesátých let minulého století. Podněcovaná nenávist, dnes ovládla ukrajinská města. Opoziční poslanci, ale i řadoví občané na Ukrajině jsou pranýřováni, lynčováni za jiný názor. V ulicích umírají lidé. V Oděse byly dokonce brutálně upáleny desítky lidí za jiný občanský postoj. Otvírají se hromadné hroby popravených. Evropa mlčí.

Již mnoho pokračuje ničení a vraždění na východě Ukrajiny. Tažení ukrajinské armády proti vlastnímu lidu. Zničující válka v Evropě. Umírají ženy, děti, hoří jejich domovy, nemocnice, školy, vypukla humanitární krize. Statisíce uprchlíků hledá pomoc především v Rusku. Nacismus zvedá hlavu. Na Ukrajině se záměrně ničí pomníky hrdinů druhé světové války. USA a EU zavírají oči před oslavou nacistických pohrobků druhé světové války. Protiruské tažení pokračuje. Ani naši Flanderkové nezahálejí. Evropa mlčí.

Neposlouchejme rady Flanderků, ale ani Fištejnů, Kocábů, Kalousků, Bursíků, ani chytré rady hajného z Orlíku. Nebudeme se podílet na novém tažení na Východ. Na rozdíl od jiných států, či národů, se Češi nezúčastnili tažení na Východ pod nacistickými symboly. Naopak, společně s Rudou armádou jsme osvobozovali Ukrajinu i svou vlast. Tisíce hrdinů padlo za osvobození Evropy. Nestydíme se za to. My Češi máme dobrou paměť.

Přemysl Votava, Praha

Díky za články o přírodní léčbě

Dobry den vam vsem,

musim vam podekovat za informace, které vydavate, s velkym zajmem je ctu. To co Dr.Erika Hajkova pise, jak lecit prirodne, tak to ja delam. Citrony, jabka, ananas, pravej boruvkovej dzus atd. Jinak jak pise o rakovine, tak at se podiva na Dr.Tulio Simoncini z Italie. Jinak venujte pozornost: Dr.Katherine Albrecht.com. Jinak vam tam preji hodne uspechu, aby se vam vsem dařilo, jak si prejete.

S pozdravem Ed, CANADA.

Grafika PP do ulic!

Vážení,

posílám Vám foto tabulky, kterou jsem si vytvořil a zavěsil na branku u vchodu na můj pozemek. Inspirovat jsem se nechal nebo lépe řečeno, skoro přesně jsem tento "objekt" okopíroval z fotografie pana Hájka, kterou jsem viděl před časem na internetu. Můžete mi laskavě zjistit a poskytnout informaci, zda po mě nebude pan Hájek požadovat nějaký poplatek za autorské právo k použití tohoto nápadu?

Předem děkuji a zdravím Vás srdečně

Ladislav Cerman


Vážený pane Cermane,

je to právě naopak. Moc Vám k tomu gratuluji. Jen praktická poznámka, protože jsem se s tím potkal. Mohlo by se stát, že Vás někdo napadne, že používáte neoprávněně státní znak - což upravuje zákon. Odpověď na tuto námitku je jednoduchá: Jde o "politický plakát", v němž samozřejmě můžete státní znak tvůrčím způsobem použít bez omezení. Vlastně jde o autorské dílo.

Přeji mnoho úspěchů a vůbec by mi nevadilo, kdyby se tento nápad - i s poučením proti bezpředmětným námitkám - dále šířil.

S mnoha pozdravy

Petr Hájek

Vyléčila jsem se neuropatie

Dekuji vam z celeho srdce za vyleceni neuropatie. Kdyz mi lekar před nekolika lety rekl, ze se s tim neda nic delat, tak to bylo naposledy co jsem byla v nejake ordinaci. Ted jsem si přečetla vas clanek je to asi mesic co chodim rano bosa v rose a citim nohy, v noci spim a nohy jsou kazdy den svetlejsi. Berle jsou v koute a uz jsem jela i na kole. Nesmi se to ale prehnat to chozeni, dala jsem prvne tri minuty a detox byl tak silny, ze jsem dva dny jenom lezela jak jsem byla unavena. Ted jenom dve minuty rano. A sirim tento lek zadarmo po lidech.

Jeste jednou dekuji.

Eva Olivova

1 ... 65 66 67 68 69 ... 73
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky