Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Názory čtenářů

Každý z těchto dopisů lze samostatně na internetu sdílet prostřednictvím jeho adresy (získáte kliknutím na jeho nadpis, nebo použitím tlačítka „Poslat e-mailem“).

Pokud nechcete, aby Váš dopis mohli číst také ostatní, prosíme – výslovně to ve svém listu uveďte. Stejně tak v případě, že nechcete zveřejnit své jméno, napište značku, pod kterou jej v rubrice Názory čtenářů máme uvést. Titulky uvozující jednotlivé dopisy jsou redakční. Případné odpovědi členů redakce jsou vyznačeny tučným písmem.

Mobilní PP

Dobry den,

mam velkou prosbu, mohli byste prosim udelat i mobilni verzi stranek. Nyni jsou stranky v mobilnim telefonu spatne citelne a to v prohlizeci i ve cteckach jako feedly. Při zvetseni pisma se nezarovna s displayem.

Dekuji, vase každodenní ctenarka Jana

 

Milá Jano,

pracujeme na tom. Pracujeme i na dalších vylepšeních a několika překvapeních, jimiž, doufám, i při skrovných prostředcích dostaneme Protiproud na další vyšší úroveň. Technicky i obsahově.

Zdraví Vás

Petr Hájek

1 ... 68 69 70 71 72
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky