Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU

Názory čtenářů

Každý z těchto dopisů lze samostatně na internetu sdílet prostřednictvím jeho adresy (získáte kliknutím na jeho nadpis, nebo použitím tlačítka „Poslat e-mailem“).

Pokud nechcete, aby Váš dopis mohli číst také ostatní, prosíme – výslovně to ve svém listu uveďte. Stejně tak v případě, že nechcete zveřejnit své jméno, napište značku, pod kterou jej v rubrice Názory čtenářů máme uvést. Titulky uvozující jednotlivé dopisy jsou redakční. Případné odpovědi členů redakce jsou vyznačeny tučným písmem.

Pomoc Ukrajině - konkrétně komu?

Sdělovacími prostředky probleskly zprávy, že EU poskytne Ukrajině finanční pomoc 20 miliard EUR. Až Vám budou v peněžence chybět peníze, vzpomeňte si - ne kam, ale komu byly poslány. Až bude vyhlášena sbírka na léčení českého dítěte, protože nejsou peníze, vzpomeňte si, kdo ty peníze dostal.

Hubert

Je homeopatie slučitelná s katolicismem?

Přeji dobrý večer. Ve vašich článcích je sem tam propagována homeopatie. Zkušenosti s ní jsou však v důsledku alarmující. Posílám jednu konkrétní zkušenost.
(přiložený odkaz na video je již neaktivní. pozn.red.) 

(http://www.gloria.tv/media/4TaSaqfoozu) 

Vše dobré

Aleš Pešat

 

Dobrý den, pane Pešate,

děkujeme za zaslanou přednášku a za vážně míněné varování. Proto odpovídám také vážně - to, co odpovídám vždycky: svědectví dotyčné paní doktorky je zatím jediné, které máme k dispozici, co se týče negativních účinků homeopatie. Viz moje diskuse jejího případu, zmíněného ve Vašem předchozím dopise. Proti jejímu svědectví stojí statisíce vyléčených nemocných během několika let existence této léčebné metody. Mnozí z nich byli dobrými katolíky, mnozí nikoli - stejně jako množství lékařů je dobrými katolíky a množství rozhodně nikoli. Metoda sama je ideově neutrální. Má však oproti "klasické" medicíně tu výhodu, že lidskou bytost pojímá jako ideový a funkční celek, nikoli jako "soubor součástek", což činí materialismem prostoupená medicína školská. Obezřetnost při zkoumání léčebných metod je však rozhodně na místě - a nikoli pouze v tomto případě.

S přáním všeho dobrého

Erika Hájková, editorka PP

 

Přeji paní Hájková dobrý den

a mockráte děkuji za Vaši odpověď. Svou reakcí jste mě potěšila. Možná je jen potřeba být opatrný k několika letům existence této léčebné metody. Mezi katolíky totiž pronikla až v době ne tak dávné. Samotné vyléčení pak jak jistě víte nic neznamená. To jen může být předehrou většího maléru.

S varováním před homeopatií již přišli i exorcisté - Amorth, Vella a u nás Havlát nebo Kodet. Asi bude tedy nutné před doporučováním ostatním tuto metodu více prozkoumat. Ještě jednou díky a přeji hezké podzimní dny.

S pozdravem

Aleš Pešat

 

Dobrý den, pane Pešate,

děkuji. Exorcisty určitě prostuduji, samozřejmě je potřeba pořád zkoumat. S vyléčením tomu rozumím. Jak ale vysvětlíte přijetí křtu a katolické praxe homeopaticky léčenou, předtím agnostickou osobou? Znám sama ze své praxe nejméně dvě. To by přece osoby ovládané "zlým duchem" asi neudělaly, nebo ano?

Není to spíše tak, že záleží, kdo a jak homeopatii praktikuje?

Není spíše mnoho západních lékařů v zajetí Zlého? (Stačí se podívat na to, jakým způsobem podřizují lidské životy prachsprostému mamonu - ziskům farmaceutických firem.)
To je oplátkou možná k zamyšlení pro Vás - pokud ovšem máte k takovému zamyšlení chuť.

Děkuji a přeji krásný den

Erika Hájková, editorka PP

Berkut má přece i dobré stránky

Dobrý den,

Václav Danda v článku "Domobrana dobyla letiště v Doněcku. Kyjevská junta staví koncentrační tábory pro „nespolehlivý sektor“. Německa satira na téma „Putinovi agenti“ už v hledáčku cenzorů" uvádí:
Je třeba si uvědomit, že v žádném případě nejde o náhodné tragédie. Dokládá to jasně i řeč ukrajinského poslance Igora Berkuta. Šéf strany Velká Ukrajina vyzval k likvidaci devadesáti procent „nepotřebných“ obyvatel země. atd.

Ovšem:
Igor Berkut je předseda levicové opoziční ukrajinské strany "Velká Ukrajina", autor několika analýz, které se na Ukrajině a v ostatních postsovětských zemích staly bestsellery. Tento veterán z Afghánistánu a bývalý rozvědčík ve svých vystoupeních uvádí, proč lidé nepřijmou Porošenkovy reformy a velmi stručně, jasně a výstižně popisuje, jak funguje současná Ukrajina. Jeho zmiňovaná řeč není výzva, ale ironický popis jak by podle představ pučistů měla fungovat Ukrajina.

Ve svých ostatních vystoupeních nabízí Berkut řešení: Modernizaci ekonomiky, spolupráci s Ruskem, vstup do eurasijské "Celní unie". V programu strany "Velká Ukrajina" je znárodnění klíčového průmyslu a pozemková reforma.

Tak pro příště prosím ověřovat a zvažovat informace před zveřejněním, jinak ztrácí podobné články na věrohodnosti a tím i Vaše stránky, které zatím vysoce hodnotím.

S pozdravem

Jan Parobek

 

Vážený Pane Parobku,

myslím, že jedním nelze argumentovat proti druhému. Snažíme se dívat na věci tak, jak jsou, podle zdrojů, které máme k dispozici, a které si ověřujeme. To je i případ poslance Berkuta. Prostě platí obojí. A právě to je nefalšované vnímání reality.

Zdraví Vás

Petr Hájek

Chce to ještě více osvěty o NWO

Dobrý den přátelé,

při mnoha rozhovorech se mne, většinou oponenti, ptají, co je to vlastně ten Nový světový řád, a jestli je to, co je tady a teď, pak je to docela fajn, protože se máme docela dobře. Rusko je nepřítel č.1. Sankce měly být tvrdší a mnohem dříve atd. Připravil jsem si proto pár bodů charakterizujících, podle mne, NWO. Myslím si, že by ve světle posledních událostí nezaškodilo na stránkách Protiproudu zopakovat charakteristiku NWO. Někdo z redaktorů to vyjádří fundovaněji.

Zdravím, držím palce a posílám příspěvek (na konto).

Jiří Hamouz

Zabraňme adopci dětí pro homosexuály

Zdravím Vás,

v těchto dnech se bude opět projednávat a následně hlasovat o zákoně "adopce dětí pro homosexuály".

Chtěl bych Vás tímto poprosit o modlitební podporu a pokud možno i zaslání Vaší připomínky poslancům parlamentu ČR. Věřím, že čím větší množství těchto názorů, tím více se to může projevit do dalších praktických kroků. Níže v textu jsou uvedeny e-mailové adresy na jednotlivé poslance.

Za tímto účelem byl vytvořen leták, který by se měl dostat do rukou každému poslanci parlamentu ČR. Cílem je zamyslet se nad hodnotami, kterými se dnešní společnost ubírá. Jestliže budou poslanci o tomto zákoně hlasovat, tak je třeba odkrýt skutečnou pravdu o LGBT agendě.

Hlavním záměr LGBT agendy je především změnit pojmy a poměry ve společnosti. Pro LGBT je pojem otec a matka nepřípustný, takže po schválení tohoto zákonu budou učiněny okamžité kroky proto, aby se změnilo označení "otec" a "matka" na rodič 1. a rodič 2. Stačí se poučit ze scénáře konkrétních států, kde k tomuto legislativnímu kroku již došlo. Pod pojmem rodič si můžete představit jakékoliv sexuální zaměření, které LGBT označuje za oficiální sexuální orientaci (tzn. bisexuál, intersexuál, transsexuál, transgender, queer - zvláštní nezvyklá orientace (masochismus, zoofilie, apod.). Nemluvě o tom, že se otevírá možnost, k rodiči 1. a 2. připojit též, rodiče 3. až "x". Tudíž budoucí obraz rodiny bude možné vytvořit (co do počtu), jako neomezený společenský útvar.

Mnoho homosexuálů z LGBT agendy mají mimo jiné i pedofilní sklony. Což potvrzuje též skutečnost, že ve většině případů mají homosexuálové snahu přisvojit si chlapečka a lesby děvče.

Zde je podrobně zdokumentovaný případ, který se odehrál na Novém Zélandě, kdy dva homosexuálové s pedofilními sklony si "pořídili" dítě proto, aby jej později mohli sexuálně zneužívat. Zneužívali jej několik let, přičemž jej nabízeli k dispozici i jiným gay párům a pedofilům. Nakonec byli odsouzeni na 30 a 40 let odnětí svobody. Položme si otázku, kolik podobných případů doposud není odhaleno a kolik nových nastane, pokud bude v ČR schválen zákon o „adopci dětí pro homosexuály“?

video

Bůh Vám žehnej,

Václav

1 ... 70 71 72 73 74
REKLAMA

NEJČTENĚJŠÍ

Severní Korea: Neškodný pudlík? Zapomeňte! Podzemní komplexy a falešné cíle čekají. Vylámou si Američané zuby? Korejec není Arab. Ostrostřelec Kim je připraven. Chce Trump další vietnamské pokoření?

Severní Korea: Neškodný pudlík? Zapomeňte! Podzemní komplexy a falešné cíle čekají. Vylámou...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky